pokus o první článek

09. 04. 2016 | † 20. 08. 2016 | kód autora: RmP
...

Proč si někteří lidé základají stránky, aniž by měli "nejmenšího tucha", o čem budou psát, to je... to je věc. Nejspíš byste řekli, že když už, jakožto jeden z mnoha těchto ne-tak-úplně-si-jistých pisálků, do této množiny spadám... bych možná mohla tuto zapeklitou věc objasnit. Ale máte špatného člověka. Chci říct,vysvětlováni mi nikdy nešlo - a když už jsme u toho, tenhle text jde značně do háje, což? A přitom se přitom, jak jej dávám dohromady, potím jako tažný kůň. Myslím, že to bude nějaké ďábelské prokletí všech (alespoň mých) úvodních textů vůbec.

 

 

 Člověk by vždycky chtěl napsat něco velice trefného, inteligentního a poutavého, načež skončí jako idiot. V mém případě. (uklidňuji se tím, že takových lidí je jistě více, že jo... že jo?!)


  Takže, kdesi v internetových vodách se zjevil idiot na entou, který si založil stránky z velmi tajného důvodu (opravdu velmi tajného, protože o něm nevěděl dokonce ani on sám) a... huh, to je vlastně všechno.

 

 

Trochu z vedlejší dějové linky: Trochu ustrašeně se u toho klepal, v přímé úměře vzhledem ke svému asociálnímu charakteru a ve snaze nepůsobit jako úplná bačkora vypadal jako ta největší bačkora na světě

 

 

 

Tradá. Konec epického příběhu.

  Dovětek: Když si to tak po sobě četl, popadla ho strašná chuť okamžitě všechno to zoufalství smazat, dokud mohl. Načež si však uvědomil, že když už si dal tolik práce s tím, aby vypadal jako idiot, byla by vlastně docela škoda tu práci zahodit.

 A tak posbíral všechno snažně střádáné odhodlání a založil tento... blog, stránky? No. To je fuk. Zkrátka... tak nějak to bylo a jistli a jak to bude... to... éh... to těžko říct. Každopádně! Smekám pomyslný virtuální klobouk všem zbloudilcům, kteří se prodrali až sem a taky tleskám a hluboce se ukláním a

 

 

tímto již vážně končím.

 

 
 

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.